Skontaktuj się z nami
Charls

Numer telefonu : 86-13584127281

WhatsApp : +8613584127281

Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD

Wybierz Sunrich, a otrzymasz produkty 4G!

  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent
marki Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 1280000-1580000 Rok założenia 2000
pc Export 50% - 60%
Wprowadzenie
Firma SUNRICH rozpoczyna działalność od 2008 roku, od tej pory mamy około 10 lat historii, naszą zasadą jest po prostu dostarczanie klientom produktów 4G.

Dobry materiał: Używamy tylko nowych materiałów, nigdy nie używamy materiałów używanych. Wszystkie ważne materiały na części maszyn to staliwo, żeliwo, żeliwo sferoidalne. Wystarczy użyć dobrego materiału, aby maszyna miała długą żywotność.

Dobra jakość: wszystkie części maszyn produkujemy sami, możemy kontrolować materiał i jakość wszystkich części maszyny. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w zakresie obróbki części maszyn, możemy kontrolować tolerancję.

Dobra technologia: Zawsze rozwijamy naszą technikę maszynową zgodnie z zaawansowaną technologią i dobrą technologią krajową, staramy się produkować idealne maszyny dla naszego klienta.

Dobra obsługa: Zapewnimy ci dobrą sugestię, jaki rodzaj maszyny jest odpowiedni do twojej produkcji.

Również po przybyciu maszyny do fabryki wyślemy do naszego technika pomoc w instalacji i debugowaniu maszyny.

Jeśli klienci potrzebują naszego technika, może pomóc w szkoleniu pracowników, dopóki nie zrozumieją.

Nasza firma profesjonalnie produkuje i eksportuje maszynę siatkową gabionową, linie produkcyjne gabionowe,

oraz wszelkiego rodzaju produkty gabionowe, takie jak pudła gabionowe, materace gabionowe, gabion workowy i rockfall

siatka. nasze produkty były sprzedawane w ponad 40 krajach lub regionach, takich jak Malezja, Tajlandia, Wietnam, Hiszpania, Republika Południowej Afryki, Afryka Północna, Iran, Indie, Maroko i tak dalej.

Zapraszamy klientów zagranicznych i krajowych do odwiedzenia naszej fabryki. Wybierz nas, a otrzymasz dobre sugestie, dobry technik, dobrą obsługę posprzedażną.

Historia

Firma SUNRICH działa od 2008 roku, od teraz mamy około 10 lat historii, naszą zasadą jest dostarczanie produktów 4G dla klientów.

Rozpoczęliśmy produkcję modeli lekkich serii GLL do produkcji sześciokątnej siatki drucianej od 1980 roku. Mamy siedem typów tych maszyn, które mogą tkać siatki druciane przy różnych otworach. Maszyny te mogą tkać drut do średnicy 1,2 mm. W tej serii są dwa typy maszyn: jednogłowicowe i dwugłowe. Maszyna jednogłowicowa może tkać do szerokości 1,2 m, a podwójna 2,2 m. Po rozdzieleniu w środku maszyna z podwójnym łbem może tkać jednocześnie dwie siatki o szerokości 1 m. Typy maszyn 1/2 'i 3/4' mogą tkać trapezowe siatki druciane po niezbędnych zmianach, tworząc rodzaj siatki drucianej używanej szeroko jako szkielet dla gontu azbestowego.

W ciągu tych lat opracowaliśmy maszynę od modelu LNWL-1, LNWL-2 do LNWL-3,

doświadczenie w wielu międzynarodowych profesjonalnych usługach technicznych zarówno w zakresie budowy maszyn, jak i systemów gabionowych.

Powstaje siatka tkacka

Rozwijana jest maszyna do zwijania sprężyn

Usługa

Prowizja: Wyślemy naszego technika do fabryki, aby przeprowadził debugowanie maszyny przez 7 dni za darmo, ale trzeba zapłacić kupującemu za wydatek za bilet lotniczy, jedzenie i opłatę za zakwaterowanie technika.

Gwarancja: gwarantujemy sprzęt na okres jednego roku, od daty uruchomienia urządzenia w eksploatacji. Sprzedawca zamknie w częściach zamiennych do wysyłki roczną normalną eksploatację.

Debugowanie w Tunezji

Nasz zespół