Sześciokątne druty gabionowe powlekane PVC, wzmocniona ochrona mostu Gab

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: ISO9001,ISO14000
Numer modelu: LNWL-2
Minimalne zamówienie: 100 zestawów
Szczegóły pakowania: Pakowanie za pomocą maszyny do pakowania siatki i przymocowane za pomocą drutu żelaznego
Czas dostawy: dni pracy 15
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 120000 m2 / miesiąc
Średnica drutu: 2,7 mm Selvedge Wire Dia: 3,0 mm
Rozmiar pudełka: 2x1 x 1 m Rozmiar siatki: 100 x 120 mm
materiał: Drut powlekany PVC Użycie: Ochrona siatki
typu: Siatka gabionowa, wzmocniona gab Kształt otworu: Sześciokątny
High Light:

klatka siatkowa gabionowa

,

koszyki ścienne gabionowe

Sześciokątne druty gabionowe powlekane PVC, wzmocniona ochrona mostu Gab

Szerokie zastosowania gabionów : ochrona gruntu, ochrona gleby, ochrona autostrad, kolei i welworu przed upadkiem skał, bariery na rzekach, ochrona wód morskich i morskich, podszewka stromych zboczy, obwałowania jezior i wybrzeży, podszewka kanałów i zapór, ochrona wysp , bariery przeciwdźwiękowe, budowa ściany oporowej, trening rzeki i kontrola przeciwpowodziowa.

Specyfikacja

Gabion L x W x H (w metrach) Centralna membrana zlicza (na pc) Objętość (w spermie)
2 x 1 x 1 1 2
3 x 1 x 1 2 3
4 x 1 x 1 4 4
6 x 1x 1 6 6

Gabion Wielkość i objętość

Rodzaj drutu

Ocynkowany drut ocynkowany OD

(w mm)

Drut powlekany PVC

(w mm)

Cynk galwaniczny

(wg / m2)

Siatka z drutu 2.7 3.7 > 245
Drut wybijany 3.4 4.4 > 265
Sznurowanie drutu 2.2 3.2 > 225

Zewnętrzna średnica drutu gabionowego

Zaleta :

Elastyczność : Elastyczność jest ważną zaletą każdej struktury gabionowej. Podwójna, sześciokątna konstrukcja siatkowa pozwala na tolerancję różnicowego osiadania bez pękania. Ta właściwość jest szczególnie ważna, gdy struktura znajduje się w niestabilnych warunkach glebowych lub w obszarach, w których pranie spowodowane falami lub prądami może podkopać palce i spowodować strukturalne osiadanie.

Trwałość : Gabiony wspomagają wzrost roślin, co zapewnia żywą powłokę dla siatki drucianej i kamieni, co zwiększa ich trwałość. Ogólnie rzecz biorąc, siatka druciana jest potrzebna przez pierwsze kilka lat życia konstrukcji; później pustka między kamieniami jest wypełniona glebą, mułem i korzeniami roślin, które działają jako środek wiążący dla kamieni.

Wytrzymałość : Siatka sześciokątna z drutu stalowego ma wytrzymałość i elastyczność, aby wytrzymać siły generowane przez wodę i masy ziemi, a przepuszczalna natura gabionu pozwala jej absorbować i rozpraszać znaczną część tej energii. Jest to widoczne w instalacjach ochrony wybrzeży, gdzie konstrukcje gabionowe są skuteczne długo po tym, jak zawodzi ogromna sztywna konstrukcja. Dodatkowo, podwójnie skręcona sześciokątna siatka nie rozwiąże się, jeśli zostanie obcięta.

Przepuszczalność : Ściany gabionowe poprzedzają wodę i stabilizują zbocza przez połączone działanie odwadniania i zatrzymywania, co uniemożliwia rozwój ciśnienia hydrostatycznego za ścianą gabionu. Drenaż osiąga się dzięki grawitacji, a także parowaniu, ponieważ porowata struktura umożliwia przepływ powietrza przez nią. Wraz ze wzrostem roślin w strukturze, proces transpiracji pomaga w usuwaniu wilgoci z zasypki - system o wiele bardziej skuteczny niż otwory na płacz w standardowych ścianach murowanych.

Niski koszt : systemy gabionowe są bardziej ekonomiczne niż sztywne lub półsztywne z następujących powodów:

• Wymaga niewielkiej konserwacji

• Jego instalacje nie wymagają wykwalifikowanej siły roboczej, a wypełnienie kamieni jest dostępne na miejscu lub z pobliskich kamieniołomów,

• Wymaga niewielkiego lub żadnego przygotowania podłoża, ponieważ powierzchnia musi być tylko w rozsądnym poziomie i gładka.

• Gabiony są porowate, co nie wymaga kosztownego drenażu

Ekologia : Gabiony są przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem stabilizacji zboczy. Wspomniano już, że wypełnianie kamienia odbywa się za pomocą kamieni naturalnych tworzących gabiony, w sposób naturalny porowaty, co pozwala na interakcję między gruntem a stolikiem wodnym, a także powoduje odkładanie się gleby w mniejszych pustkach między wypełnieniem kamiennym podczas odwadniania, które ponownie sprzyjają wzrostowi roślinności.

Estetyka : omówiono już gabiony wspierające roślinność; w niektórych przypadkach wzrost wegetacji jest tak intensywny, że struktura gabionu jest niewidoczna i przyjemna do oglądania. Ponownie, jeśli podczas budowy zostanie podany dodatkowy wysiłek, gabion może stworzyć naprawdę przyjemną strukturę z roślinnością lub bez. W przeciwieństwie do innych rodzajów materiałów, takich jak modułowe ściany blokowe, kamienie gabionowe nie odbarwiają się z powodu drenażu.


  

Szczegóły kontaktu
Manager

Numer telefonu : +8618360812912

WhatsApp : +8613584127281